ANGIELSKI EGZAMINACYJNY DLA DOROSŁYCH_FOTO_s

angielski egzaminacyjny

  • przygotowanie do szerokiej gamy egzaminów. Egzaminy Cambridge jak FCE,  CAE i CPE,  które potwierdzą poziom angielskiego na całym świecie.  Dodatkowo oferujemy kursy egzaminacyjne do egzaminu biznesowego BEC, które pomogą znaleźć ciekawą pracę czy też lepiej poradzić sobie na obecnym stanowisku pracy.
  • małe grupy, w których będziesz uczyć się w komfortowych warunkach
  • bogaty program i interaktywne elementy lekcji sprawiają, że nauka w naszej szkole jest interesująca
  • efekty widoczne już po kilku lekcjach. Wyniki regularnych testów wskażą postępy i obszary do dalszej pracy.
  • zapoznasz się z formatem i formalnymi wymaganiami wybranego egzaminu. Nic nie zaskoczy Cię na egzaminie!
  • na egzaminie próbnym, który wliczony jest w cenę kursu, sprawdzisz swoje dotychczasowe osiągnięcia (dotyczy większości kursów egzaminacyjnych).
  • pisemne rekomendacje pozwolą Ci na świadomą decyzję. Będziesz wiedział dokładnie, co potrafisz i kiedy powinieneś podejść do egzaminu by uzyskać pozytywny wynik.

 

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych[Regulamin]
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych[Regulamin]

Opis

Kursy przeznaczone dla dorosłych, których wiedza językowa jest co najmniej na poziomie B1. Dokładny program kursu uzależniony jest od poziomu danego egzaminu. Kurs składa się z 116 lekcji (np. 2 x 90-min. w tygodniu).  Taka intensywność zajęć pozwoli zbudować wiedzę językową, udoskonalać umiejętności i techniki egzaminacyjne. Oferujemy kursy wstępnie przygotowujące do egzaminu, przygotowujące do niego w ciągu roku czy nawet semestru. Długość kursu jest dostosowana do Twoich potrzeb.

Wymierne korzyści !

na koniec roku lub na semestr przed egzaminem otrzymasz od nas rekomendację potwierdzającą kiedy możesz do niego podejść i co masz zrobić by wypaść na nim doskonale. 

Dowiedz się więcej o naszych metodach i systemie nauczania…

 

 

Rabaty, które możesz uzyskać:

do 150zł
rabatu
Forma płatności

Dla osób, które zapłacą jednorazowo lub w trzech ratach, oferujemy do 150zł rabatu. Kwota rabatu zależy od ilości godzin kursu oraz formy płatności.

50zł
rabatu
Rok w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 1 rok. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

80zł
rabatu
2 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 2 lata. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

120zł
rabatu
4 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas 4 lata i dłużej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 100zł
rabatu
Rodzinna nauka

Rabat dla osób, które zapisują się na kurs z członkami swojej rodziny. Dla 2 osób przewidzieliśmy po 50zł rabatu, dla 3 i więcej – 100zł rabatu. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 15%
rabatu
Księgarnie English Unlimited

Rabat na podręczniki w księgarniach English Unlimited 15%, na pozostałe artykuły 10% zniżki.

do 100 zł
rabatu
Super filia

Rabat dla słuchaczy EU uczęszczających do filii w ZKPiG nr 17 (Oliwa) i SP nr 8 (Chełm)

60zł
rabatu
Z „Kartą do Kultury” taniej

Rabat dla osób, które podczas zapisów okażą Kartę do Kultury Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Twój człowiek

Rabat dla osób, które przyprowadzą swoich znajomych (nowych kursantów). Za każdą poleconą osobę oferujemy 100zł zniżki, a za więcej niż 5 przyprowadzonych osób za semestr nauki zapłacisz jedyne 50zł. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Studentem być

Rabat dla wszystkich studentów uczelni wyższych na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com