BEC2

egzaminacyjny BUSINESS ENGLISH

  • przygotowanie do szerokiej gamy egzaminów BEC, które pomogą Tobie zagwarantować sobie miejsce na uczelni za granicą, znaleźć ciekawą pracę lub lepiej poradzić sobie na obecnym stanowisku pracy*
  • małe grupy, w których będziesz uczyć się w komfortowych warunkach
  • bogaty program skierowany na techniki egzaminacyjne oraz ogólny rozwój Business English sprawi, że nie będziesz nudził się podczas zajęć
  • efekty widoczne już po kilku lekcjach. Wyniki regularnych testów wskażą Ci Twoje postępy i obszary do dalszej pracy.
  • zapoznasz się z formatem i formalnymi wymaganiami wybranego egzaminu. Będziesz mógł uczestniczyć w egzaminie próbnym. Nic Cię nie zaskoczy!
  • pisemne rekomendacje pozwolą Ci na świadomą decyzję. Będziesz wiedział dokładnie, co potrafisz i kiedy powinieneś podejść do egzaminu, by uzyskać pozytywny wynik.

 

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych[Regulamin]
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych[Regulamin]

 
 
*Wiele uczelni wyższych w Wielkiej Brytanii honoruje certyfikaty BEC na egzaminach wstępnych na wydziały ekonomiczno-biznesowe. Rośnie również zainteresowanie certyfikatami BEC wśród pracodawców, którzy traktują je jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego niezbędnego do funkcjonowania w świecie biznesu.
 
 
 

 

Opis

Kursy przeznaczone głownie dla dorosłych, którzy pragną przygotować się do zdania następujących egzaminów

BEC Preliminary (poziom B1)

BEC Vantage (poziom B2)

BEC Higher (poziom C1)

Dokładny poziom kursu uzależniony jest od poziomu danego egzaminu. Kurs składa się z 116 lekcji (np. 2 x 90-min. w tygodniu). Taka intensywność zajęć pozwoli budować wiedzę językową, udoskonalać umiejętności i techniki egzaminacyjne.

Oferujemy kursy wstępnie przygotowujące do egzaminu (w 2 lub 3 semestry). Długość kursu jest dostosowana do Twoich potrzeb.

 

Wymierne korzyści !

na koniec roku lub na semestr przed egzaminem otrzymasz od nas rekomendację potwierdzającą kiedy możesz do niego podejść i co masz zrobić by wypaść na nim doskonale.

 

Dowiedz się więcej o naszych metodach i systemie nauczania…

 

 

Rabaty, które możesz uzyskać:

do 150zł
rabatu
Forma płatności

Dla osób, które zapłacą jednorazowo lub w trzech ratach, oferujemy do 150zł rabatu. Kwota rabatu zależy od ilości godzin kursu oraz formy płatności.

50zł
rabatu
Rok w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 1 rok. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

80zł
rabatu
2 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 2 lata. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

120zł
rabatu
4 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas 4 lata i dłużej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 100zł
rabatu
Rodzinna nauka

Rabat dla osób, które zapisują się na kurs z członkami swojej rodziny. Dla 2 osób przewidzieliśmy po 50zł rabatu, dla 3 i więcej – 100zł rabatu. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 15%
rabatu
Księgarnie English Unlimited

Rabat na podręczniki w księgarniach English Unlimited 15%, na pozostałe artykuły 10% zniżki.

60zł
rabatu
Z „Kartą do Kultury” taniej

Rabat dla osób, które podczas zapisów okażą Kartę do Kultury Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Twój człowiek

Rabat dla osób, które przyprowadzą swoich znajomych (nowych kursantów). Za każdą poleconą osobę oferujemy 100zł zniżki, a za więcej niż 5 przyprowadzonych osób za semestr nauki zapłacisz jedyne 50zł. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Studentem być

Rabat dla wszystkich studentów uczelni wyższych na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com