EGZAMINACYJNY DLA DOROSŁYCh

goethe

niemiecki egzaminacyjny dla dorosłych

  • przygotowanie do szerokiej gamy egzaminów. Egzaminy Goethe-Institut, które potwierdzą poziom niemieckiego na całym świecie.
  • nieduże grupy, w których będziesz uczyć się w komfortowych warunkach
  • zajęcia prowadzone przez egzaminatorów i pod opieką Centrum Egzaminacyjnego Goethe-Institut!
  • bogaty program i interaktywne elementy lekcji sprawią, nie będziesz nudził się podczas zajęć
  • efekty widoczne już po paru lekcjach. Wyniki regularnych testów wskażą postępy i obszary do dalszej pracy.
  • zapoznasz się z formatem i formalnymi wymaganiami wybranego egzaminu. Nic nie zaskoczy Cię na egzaminie.
  • pisemne rekomendacje pozwolą Ci na świadomą decyzję. Będziesz widział dokładnie, co potrafisz i kiedy powinieneś podejść do egzaminu by uzyskać pozytywny wynik.

 

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych[Regulamin]
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych[Regulamin]

Opis

PIRAMIDA_NIEMIECKIDokładny poziom kursu uzależniony jest od poziomu danego egzaminu. Kurs składa się z 116 lekcji (n.p. 2 x 90-min. w tygodniu).  Taka intensywność zajęć pozwoli budować Tobie wiedzę językową, udoskonalać Twoje umiejętności i techniki egzaminacyjne. Będziesz zakwalifikowany według poziomu językowego, co oznacza, że uczestnicy kursu wiedzą mniej więcej tyle co Ty umożliwi to kilka typów grup przygotowujących da danego egzaminu. Taki komfort nauki pozwoli Tobie na zrobienie szybszych postępów.

Oferujemy kursy wstępnie przygotowujące do egzaminu, przygotowujące do niego w ciągu roku czy nawet semestru. Długość kursu jest dostosowana do Twoich zapotrzebowań.

Wymierne korzyści !

Po egzaminie próbnym otrzymasz od nas rekomendację potwierdzającą kiedy możesz do niego podejść i co masz zrobić by wypaść na nim doskonale.

 

Dowiedz się więcej o naszych metodach i systemie nauczania…

 

 

Rabaty, które możesz uzyskać:

do 150zł
rabatu
Forma płatności

Dla osób, które zapłacą jednorazowo lub w trzech ratach, oferujemy do 150zł rabatu. Kwota rabatu zależy od ilości godzin kursu oraz formy płatności.

50zł
rabatu
Rok w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 1 rok. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

80zł
rabatu
2 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 2 lata. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

120zł
rabatu
4 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas 4 lata i dłużej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 100zł
rabatu
Rodzinna nauka

Rabat dla osób, które zapisują się na kurs z członkami swojej rodziny. Dla 2 osób przewidzieliśmy po 50zł rabatu, dla 3 i więcej – 100zł rabatu. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 15%
rabatu
Księgarnie English Unlimited

Rabat na podręczniki w księgarniach English Unlimited 15%, na pozostałe artykuły 10% zniżki.

do 100 zł
rabatu
Super filia

Rabat dla słuchaczy EU uczęszczających do filii w ZKPiG nr 17 (Oliwa) i SP nr 8 (Chełm)

60zł
rabatu
Z „Kartą do Kultury” taniej

Rabat dla osób, które podczas zapisów okażą Kartę do Kultury Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Twój człowiek

Rabat dla osób, które przyprowadzą swoich znajomych (nowych kursantów). Za każdą poleconą osobę oferujemy 100zł zniżki, a za więcej niż 5 przyprowadzonych osób za semestr nauki zapłacisz jedyne 50zł. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Studentem być

Rabat dla wszystkich studentów uczelni wyższych na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com