angielski dla nastolatkow 12 - 17

angielski dla dzieci od 6 do 10 lat

  • nieduże grupy w których Twoje dziecko będzie uczyć się w komfortowych warunkach
  • bogaty program i interaktywne elementy lekcji sprawią, że Twoje dziecko nie będzie nudziło się podczas zajęć
  • efekty widoczne już po paru lekcjach. Rodzicu sam przekonaj się jak mówi Twoje dziecko po angielsku na lekcjach otwartych !

 

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych[Regulamin]
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych[Regulamin]

Opis

Kurs składa się z 58 lekcji  np. 2 razy 45 minut w tygodniu co pozwoli Twojemu dziecku skutecznie przyswoić wiedzę. Oznacza to również, że w krótkim czasie pozna ono podstawy języka angielskiego. Oferujemy kursy dla dzieci na różnych poziomach zaawansowania tak by Twoje dziecko uczyło się efektywnie i skutecznie, Dzięki czemu odkryje, że nauka to również zabawa.

Wiemy również jak ważne jest, aby Twoja pociecha czuła się bezpiecznie i pewnie wśród innych uczestników kursu, dlatego tworzymy niewielkie grupy dla dzieci w  wieku zazwyczaj 7 do 10 lat.

Bogaty program nauczania oraz interaktywne elementy zajęć sprawią, że Twoje pociecha szybko będzie chłonąć wiedzę przekazywaną przez naszą wykwalifikowaną kadrę nauczycieli.

 

Wymierne korzyści!

Twoje dziecko otrzyma od nas świadectwo ukończenia lub uczestnictwa w kursie, co pozwoli mu w przyszłości kontynuować naukę na wyższym poziomie, oraz stanowi solidną podstawę dla egzaminu Cambridge YLE. YLE to seria testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Certyfikaty te pokazują postęp i motywują do dalszej nauki i wybijania się ponad poziom dzieci w tym wieku.

Przekonaj się sam!

Sprawdź nas! Organizujemy lekcje otwarte – sam najlepiej przekonasz się, w jak łatwy i szybki sposób Twoje dziecko robi postępy.

Dowiedz się więcej o naszych metodach i systemie nauczania…

 

Rabaty, które możesz uzyskać:

do 150zł
rabatu
Forma płatności

Dla osób, które zapłacą jednorazowo lub w trzech ratach, oferujemy do 150zł rabatu. Kwota rabatu zależy od ilości godzin kursu oraz formy płatności.

50zł
rabatu
Rok w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 1 rok. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

80zł
rabatu
2 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 2 lata. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

120zł
rabatu
4 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas 4 lata i dłużej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 100zł
rabatu
Rodzinna nauka

Rabat dla osób, które zapisują się na kurs z członkami swojej rodziny. Dla 2 osób przewidzieliśmy po 50zł rabatu, dla 3 i więcej – 100zł rabatu. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 15%
rabatu
Księgarnie English Unlimited

Rabat na podręczniki w księgarniach English Unlimited 15%, na pozostałe artykuły 10% zniżki.

do 100 zł
rabatu
Super filia

Rabat dla słuchaczy EU uczęszczających do filii w ZKPiG nr 17 (Oliwa) i SP nr 8 (Chełm)

60zł
rabatu
Z „Kartą do Kultury” taniej

Rabat dla osób, które podczas zapisów okażą Kartę do Kultury Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Twój człowiek

Rabat dla osób, które przyprowadzą swoich znajomych (nowych kursantów). Za każdą poleconą osobę oferujemy 100zł zniżki, a za więcej niż 5 przyprowadzonych osób za semestr nauki zapłacisz jedyne 50zł. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com