ANGIELSKI DLA DZIECI OD 4 DO 10 LAT_FOTO_s

angielski dla dzieci od lat 3 do 6 (w Sopocie)

  • nowocześnie wyposażone sale multimedialne pozwolą Twojemu dziecku rozwinąć nowe umiejętności językowe
  • bogaty program zajęć sprawi, że Twoje dziecko nie będzie nudziło się podczas zajęć
  • małe grupy od 3 do 6 osób, w których Twoje dziecko będzie mogło uczyć się w komfortowych warunkach
  • prowadzenie zajęć na terenie przedszkola EU kids, w salach przystosowanych do uczenia małych dzieci, pozwolą Twojemu dziecku na cieszenie się zarówno zabawami językowymi jak i kolorowym otoczeniem.
  • dogodne płatności – wygodny system 7 rat ułatwi planowanie budżetu rodziny, a możliwość zapłaty za rok z góry pozwoli zaoszczędzić na całości wydatku.

 

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych[Regulamin]
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych[Regulamin]

Opis

Jak powszechnie wiadomo, nauka języka obcego we wczesnych latach rozwija ogólną inteligencję dziecka i przyspiesza jego rozwój intelektualny. Małe dzieci uczą się języka w sposób naturalny, podobnie jak języka ojczystego. Toteż z myślą o naszych najmłodszych uczniach, stworzyliśmy specjalny program nauki j. angielskiego, który wykorzystuje naturalne zdolności małego dziecka do uczenia się języka obcego. Specjalnie opracowane zajęcia są różnorodne, ciekawe, urozmaicone grami, zabawami, piosenkami. Dzieci uczą się w sposób naturalny; przez zabawę i aktywny udział w rożnych zadaniach: plastycznych, muzycznych, ruchowych. Poznają angielskie wierszyki, dziecięce rymowanki, bajki, historyki.

Dzieci uczą się w grupach zbliżonych wiekiem. Zajęcia trwają 45 minut raz w tygodniu.

Program i metody pracy

Nasz program opiera się na najnowszych angielskich materiałach opracowanych dla dzieci od 3 do 6 lat.
Wraz z główna bohaterką – zabawna małpką Cheeky i jej przyjaciółmi dzieci przeżywają szereg fascynujących przygód, śpiewają piosenki, obchodzą popularne święta, poznają wiele ciekawych historyjek.Gry i zabawy bohaterów zachęcają dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Piosenki i wierszyki sprawiają,iż dzieci łatwo zapamiętują nowe słówka i wyrażenia.
Dużą role w naszym programie odgrywają zajęcia teatralne; mini teatrzyk w którym występują znane dzieciom postacie z kreskówek Walta Disneya, a także bohaterowie popularnych bajek; kot w butach, Królewna Śnieżka, Kopciuszek , Brzydkie Kaczątko i inni. Wraz z nimi dzieci przenoszą się w zaczarowana krainę baśni oglądając scenki teatralne, a także je odgrywając. Czar bajek sprawia, iz mali uczniowie sa zafascynowani i nigdy nie nudzą się.
 

Rabaty, które możesz uzyskać:

do 15%
rabatu
Księgarnie English Unlimited

Rabat na podręczniki w księgarniach English Unlimited 15%, na pozostałe artykuły 10% zniżki.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com