ANGIELSKI PO KURSACH DZIECIĘCYCH_FOTO_s

angielski dla nastolatków 11 – 12 lat

  • optymalna długość zajęć, która pozwoli Twojemu dziecku przestawić się z krótkich lekcji dla dzieci na dłuższe lekcje dla starszych nastolatków
  • bogaty program i interaktywne elementy lekcji sprawią, że Twoje dziecko nie będzie się nudziło się podczas zajęć nawet jeżeli pojawi się na nich gramatyka
  • usystematyzowanie dotychczasowej wiedzy  co pozwoli mu lub jej zacząć przyswajać język w sposób bardziej dojrzały choć nie pozbawiony zabaw i radości

 

Skontaktuj się z nami

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych[Regulamin]
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych[Regulamin]

Opis

Kurs składa się z 58 lekcji (np. 2 x 75 -min. w tygodniu) co pozwoli Twojemu dziecku skutecznie przyswoić wiedzę i wykorzystać swój coraz większy potencjał. Oznacza to również, że w krótkim czasie dokona on wymiernych postępów.

Oferujemy kursy przeznaczone dla nastolatków w wieku 10-11 lat kontynuujących naukę po kursach dla dzieci lub będących na poziomie elementarnym. Kurs ten jest momentem przejściowym w edukacji językowej dziecka. Zajęcia są dłuższe niż na kursie dla dzieci, ale krótsze niż na kursie dla starszych nastolatków, dzięki czemu dzieci mają czas zaadoptować się do intensywności zajęć starszej grupy wiekowej.

Wiemy również jak ważne jest, aby Twoja pociecha czuła się bezpiecznie i pewnie wśród innych uczestników kursu, dlatego tworzymy niewielkie grupy.

Bogaty program nauczania ( zawiera m.in. projekty językowo-plastyczne (nagroda European Label) oraz interaktywne elementy zajęć sprawią, że Twoje pociecha szybko będzie chłonąć wiedzę przekazywaną przez naszą wykwalifikowaną kadrę nauczycieli.

Rodzicu, otrzymasz pisemne raporty postępów w nauce Twojego dziecka, a ono będzie mogło sprawdzić poziom swojej wiedzy pisząc regularne testy cząstkowe.

Wymierne korzyści !

Twoje dziecko otrzyma od nas świadectwo ukończenia lub uczestnictwa w kursie, co pozwoli mu w przyszłości kontynuować naukę na wyższym poziomie, oraz stanowi solidną podstawę dla  egzaminu KET czy PET

Dowiedz się więcej o naszych metodach i systemie nauczania…

 

 

Rabaty, które możesz uzyskać:

do 150zł
rabatu
Forma płatności

Dla osób, które zapłacą jednorazowo lub w trzech ratach, oferujemy do 150zł rabatu. Kwota rabatu zależy od ilości godzin kursu oraz formy płatności.

50zł
rabatu
Rok w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 1 rok. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

80zł
rabatu
2 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas co najmniej 2 lata. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

120zł
rabatu
4 lata w English Unlimited

Rabat dla wszystkich kursantów, którzy uczą się u nas 4 lata i dłużej. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 100zł
rabatu
Rodzinna nauka

Rabat dla osób, które zapisują się na kurs z członkami swojej rodziny. Dla 2 osób przewidzieliśmy po 50zł rabatu, dla 3 i więcej – 100zł rabatu. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

do 15%
rabatu
Księgarnie English Unlimited

Rabat na podręczniki w księgarniach English Unlimited 15%, na pozostałe artykuły 10% zniżki.

do 100 zł
rabatu
Super filia

Rabat dla słuchaczy EU uczęszczających do filii w ZKPiG nr 17 (Oliwa) i SP nr 8 (Chełm)

60zł
rabatu
Z „Kartą do Kultury” taniej

Rabat dla osób, które podczas zapisów okażą Kartę do Kultury Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.

100zł
rabatu
Twój człowiek

Rabat dla osób, które przyprowadzą swoich znajomych (nowych kursantów). Za każdą poleconą osobę oferujemy 100zł zniżki, a za więcej niż 5 przyprowadzonych osób za semestr nauki zapłacisz jedyne 50zł. Przy kursach poniżej 100 godz. lekcyjnych obowiązuje połowa zniżki.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com