English Unlimited

English Unlimited Szkoła English Unlimited została założona na przełomie 1989 i 1990 roku przez wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego, których wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych i krajowych instytucjach edukacyjnych, zaowocowało stworzeniem nowoczesnej placówki organizującej kursy językowe. Nasza działalność obejmuje całe Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia, a także Chojnice.

English Unlimited to coś więcej niż oferują klasyczne szkoły językowe. Gdańsk i Gdynia to miasta z niezwykle bogatą ofertą edukacyjną. Dlatego chcąc konkurować na lokalnym rynku, stale zwiększamy zakres naszych usług. EU to Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne Cambridge Language Assessment, Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut, Dział Szkoleń dla Firm i Klientów Indywidualnych, Biuro Projektów Europejskich, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, Centrum Doskonalenia Nauczycieli, hurtownia oraz sieć księgarń językowych i sklep internetowy.

Nasze kursy ukończyło kilkadziesiąt tysięcy osób. Miarą naszego sukcesu są nie tylko liczne wyróżnienia, którymi zostaliśmy uhonorowani, ale przede wszystkim fakt, iż znakomita większość słuchaczy poleca nasze kursy językowe swoim znajomym. Gdańsk jest miastem, gdzie na dłużej mogą zaistnieć tylko najlepsi . Ten sukces ma swoje źródło w wizji, którą szkoła realizuje od początku istnienia, która opiera się na założeniu, iż najważniejszą rolę w procesie nauczania odgrywa kontakt nauczyciela z uczniem. Tak działają najlepsze szkoły językowe.

Gdynia czy Gdańsk są miastami, gdzie liczy się jakość kształcenia. Dlatego tak wiele starań wkładamy w dobór i ciągłe kształcenie kadry lektorskiej. Dbamy o indywidualne postępy każdego ucznia oraz szanujemy jego potrzeby. Stosujemy sprawdzone i skuteczne metody nauczania, a jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe trendy w nauczaniu języków obcych.

 

Obecnie English Unlimited jest dynamicznie rozwijającą się firmą edukacyjną, w skład której wchodzi

Firma nieustannie rozszerza swoją ofertę edukacyjną, konsekwentnie realizując misję

 

English Unlimited zostało uhonorowane licznymi nagrodami i certyfikatami:

W odpowiedzi na rosnącą ilość technologii w naszym życiu English Unlimited wprowadził do swojej regularnej oferty kursy on-line.  Kursy odbywają się przez medium Internetu, ale zachowują wszystkie nasze wysokie standardy metodyczne. Jest to możliwe dzięki stałej obecności lektora i platformie lekcyjnej pozwalającej mu utrzymać nasze zwykłe bogactwo tradycyjnych jak i interaktywnych materiałów. Więcej szczegółów na dedykowanej stronie: http://euonline.com.pl/

 


aktualnosci
Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com