Test – język angielski

Witamy!

Do Państwa dyspozycji oddajemy test sprawdzający Państwa umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego. Na rozwiązanie każdego testu przewidzieliśmy 45 min., jednakże po rozwiązaniu wszystkich zadań możecie Państwo zakończyć test przed upływem czasu. Informujemy, że wynik, który Państwo uzyskacie, czyli oznaczenie poziomu językowego, oparty jest na międzynarodowej skali poziomów. Opis biegłości językowej według Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (ESOKJ) pomoże Państwu w określeniu znajomości języka i poznaniu swoich umiejętności językowych zdobytych do tej pory.

Do rozwiązania testu będą potrzebne działające głośniki lub słuchawki.

Zobacz też piramidę językową

Odpowiedzi będą przesłane do wybranego przez Państwa oddziału, po czym nasz pracownik skontaktuje się w celu przekazania informacji, na jakim Państwo są poziomie.

 

>> Rozwiąż test<<

*Do poprawnego działania wymagana jest wtyczka flash

Test – język niemiecki

Do Państwa dyspozycji oddajemy test sprawdzający Państwa umiejętności językowe w zakresie języka niemieckiego. Na rozwiązanie każdego testu przewidzieliśmy 45 min., jednakże po rozwiązaniu wszystkich zadań możecie Państwo zakończyć test przed upływem czasu. Informujemy, że wynik, który Państwo uzyskacie, czyli oznaczenie poziomu językowego, oparty jest na międzynarodowej skali poziomów. Opis biegłości językowej według Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (ESOKJ) pomoże Państwu w określeniu znajomości języka i poznaniu swoich umiejętności językowych zdobytych do tej pory.

Zobacz też piramidę językową

Odpowiedzi będą przesłane do wybranego przez Państwa oddziału, po czym nasz pracownik skontaktuje się w celu przekazania informacji, na jakim Państwo są poziomie, oraz umówienia się na rozmowę z lektorem, która zweryfikuje wynik testu.

>>Rozwiąż test<<

*Do poprawnego działania wymagana jest wtyczka flash

 Dla Państwa, którzy chcą uczestniczyć w kursach na poziomach B2, C1 i C2 zapraszamy na napisanie testu i rozmowę z lektorem do Biura Obsługi Klienta.

W sprawie testów z innych języków prosimy o kontakt z naszym biurem.


DOMEK

Odwiedź nasz oddział

Gdańsk, ul. Podmłyńska 10
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Klonowa 1
Sopot, ul. Armii Krajowej 73
Gdynia, ul. Świętojańska 122/6
Chojnice, ul. Nowe Miasto 4-6

Top
Newsletter Powered By : XYZScripts.com