Kursy w Niemczech

Kursy w Niemczech

Kursy języka niemieckiego w Goethe-Institut w Niemczech to połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli odpoczynku i nauki języka, dzięki czemu jest to niezwykle skuteczna metoda. Oferują pełne zanurzenie językowe, co umożliwia sprawdzenie i wykorzystanie przyswojonej wiedzy w praktyce. Dodatkowo, jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia niezapomnianych doświadczeń i nawiązania międzynarodowych przyjaźni!

English Unlimited od lat pośredniczy w promowaniu kursów w Goethe-Institut w Niemczech.

Zajęcia prowadzone na każdym poziomie zaawansowania w niewielkich grupach umożliwiają interakcje w międzynarodowym środowisku, a atrakcyjny program zajęć dodatkowych gwarantuje niezapomniane wrażenia. Czas wolny między zajęciami zachęca do skorzystania z bogatego programu kulturalnego.

Organizujemy kursy wakacyjne, ale nie tylko! Oferta jest aktualna cały rok. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Chętnie odpowiemy na dalsze pytania podczas rozmowy telefonicznej lub spotkania. Pomożemy również w korespondencji z organizatorami i podpisaniu ewentualnej umowy.

Bardzo zachęcamy do skorzystania z przedstawionej oferty: 90% uczestników ocenia kursy w Goethe-Institut Deutschland jako bardzo dobre.

 

Zapisz się na kurs:    Podziel się
    Share on Facebook
    Facebook
    Tweet about this on Twitter
    Twitter