Program

Jak powszechnie wiadomo, nauka języka obcego we wczesnych latach rozwija ogólną inteligencję dziecka i przyspiesza jego rozwój intelektualny. Małe dzieci uczą się języka w sposób naturalny, podobnie jak języka ojczystego. Nasz program opiera się na najnowszych angielskich materiałach opracowanych dla dzieci od 3 do 6 lat.

Wraz z główna bohaterką – zabawna małpką Cheeky i jej przyjaciółmi dzieci przeżywają szereg fascynujących przygód, śpiewają piosenki, obchodzą popularne święta, poznają wiele ciekawych historyjek. Gry i zabawy bohaterów zachęcają dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Piosenki i wierszyki sprawiają, żż dzieci łatwo zapamiętują nowe słówka i wyrażenia.

Dużą role w naszym programie odgrywają zajęcia teatralne; mini teatrzyk w którym występują znane dzieciom postacie z kreskówek Walta Disneya, a także bohaterowie popularnych bajek; kot w butach, Królewna Śnieżka, Kopciuszek , Brzydkie Kaczątko i inni. Wraz z nimi dzieci przenoszą się w zaczarowana krainę baśni oglądając scenki teatralne, a także je odgrywając. Czar bajek sprawia, że mali uczniowie są zafascynowani i nigdy nie nudzą się.