Promocje i cennik

Cenniki naszych kursów

Cennik kursów COMFORT Cennik kursów SOLO i PRESTIGE

Promocje


Konwersacje gratis!

Młodzież i dorośli uczęszczający na nasze kursy mogą korzystać z dodatkowych darmowych konwersacji aż do 30 godzin w roku szkolnym dodatkowo! Grupy konwersacyjne są dostępne w wybranych oddziałach w piątki lub soboty.

Drugi język za pół ceny!

Jak się uczyć to na całego! Doceniamy ambitnych uczniów i udzielamy im kolejnego 50% rabatu na naukę drugiego języka! Z promocji można skorzystać w Ośrodku Języków Romańskich „Romanica” w Sopocie.

Rodzinna

U nas zawsze panuje rodzinna atmosfera, a więc mamy rabat rodzinny!
Jeśli namówisz do podjęcia nauki kogoś z najbliższej rodziny, my udzielimy mu extra rabatu w wysokości aż 5%!

Kontynuacja

Zawsze doceniamy lojalność naszych uczniów, a ich zadowolenie motywuje nas do dalszego wspierania ich w zdobywaniu wiedzy. Z tego powodu każdy nasz uczeń, jeśli decyduje się na kontynuację nauki w naszej szkole, otrzymuje co roku 5% zniżki, która kumuluje się w kolejnych latach! Jeśli nauczysz się jednego języka, możesz rozpocząć naukę kolejnego korzystając ze zdobytych wcześniej zniżek!

Studenci

Okres studiowania zwykle wiąże się z wysokimi wydatkami, głównie na naukę i rozrywkę. Dzięki kolejnej 5% zniżce pozostanie Ci więcej do wydania w pubie lub dyskotece. Przyda się, prawda?


Semestr

Decydując się na płatność za semestr z góry możesz liczyć na to że nasza szkoła doceni to udzielając Ci aż 5% zniżki. Oszczędności dzięki temu nie są małe!


Rok szkolny

Jeśli zapłacisz za cały rok szkolny z góry dostaniesz od nas aż 10% rabatu!

Tak duża zniżka pozwoli Ci zaoszczędzić aż do 200 zł!