logo

Wybierz opis, który najbardziej odpowiada Twojej osobie.

Uczył/a się Pan/i od 1 do 4 lat. Lub mniej intensywnie 5-6 lat (poniżej 4 godzin tygodniowo, lub z przerwami dłuższymi niż rok). Nigdy nie przygotowywał/a się Pan/i do egzaminów językowych Cambridge(FCE,CAE,CPE).

Jest Pan/i osobą potrafiącą wypowiedzieć się bardzo prosto tylko na podstawowe tematy z dziedziny życia codziennego po angielsku.

Lub potrafi Pan/i radzić sobie w większości zwykłych sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć w czasie podróży w regionie, gdzie mówi się tym językiem, ale chciałby/chciałaby Pan/i mówić płynniej.

Uczył/a się Pan/i ponad 5 lat w sposób tradycyjny (lub nieco krócej a bardziej intensywnie niż 5 godzin tygodniowo). Uczestyniczył/a Pan/i w zajęciach przygotowujących do FCE, CAE lub CPE albo zdał/a Pan/i któryś z tych egzaminów.

Jest Pan/i osobą potrafiącą prowadzić normalną rozmowę z rodzimym użytkownikiem języka, nie powodując przy tym napięcia u którejkolwiek ze stron.

Lub potrafi wyrazać swoje myśli dosyć płynnie i spontanicznie różnicując odcienie znaczeniowe nawet w bardziej złożonych wypowiedziach.