Kariera

Kariera

Praca dla Lektorów Języków Obcych oraz w Biurze Obsługi Klienta

Zapraszamy do pracy w English Unlimited – jednej z największych i najdłużej istniejących szkół językowych w Trójmieście!

Chcesz wiedzieć więcej? O nas / Firma

Oferujemy pracę w następujących działach:

Praca w biurze obsługi klienta

Co nas wyróżnia:

  • Kilka lokalizacji – możesz znaleźć pracę blisko domu (Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Chełm, Gdynia)
  • Sympatyczny zespół ludzi w każdym miejscu pracy.
  • Różne metody zatrudnienia.
  • Możliwość pracy tylko po południu, lub w godzinach dopasowanych do studiów czy uzupełniających inną pracę.
  • Możliwość pracy sezonowej
  • Możliwość pracy stałej
  • Możliwość uzyskania doświadczenia i rozwinięcia posiadanych umiejętności

Poszukujemy osób:

  • Lubiących ludzi i kontakt z Klientem
  • Posiadających pozytywne nastawienie
  • Które będą potrafiły obsługiwać kasę fiskalną  i rozliczać środki pieniężne
  • Otwartych, zaangażowanych i nie bojących się wyzwań
  • Z dobrą znajomością standardów obsługi klienta
  • Komunikatywnych
  • Z dobrą znajomością języka angielskiego
  • Z dobrą znajomością pakietu MS Office

Obowiązki:

  • Kompleksowa opieka nad klientami firmy,
  • Telefoniczny kontakt z klientem,
  • Sprzedaż kursów językowych

Zapraszamy do współpracy. Prosimy o przesłanie CV na adres gdansk@eu.com.pl
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Lektor Języka Obcego

Szkoła Języków Obcych oferuje doskonałe warunki pracy dla lektorów . Rozwiniesz swój warsztat i zdobędziesz bezcenne doświadczenie!

  1. Opieka metodyczna. Nasz zespół metodyków pomoże Ci podjąć nowe wyzwania i rozszerzyć swoje umiejętności w pracy jako lektor języka obcego. Służymy wiedzą i doświadczeniem zarówno nowym lektorom jak i takim, którzy już uczą przez lata.
  2. Duża biblioteka – materiały do nauczania są do Twojej dyspozycji!
  3. Szeroki wachlarz poziomów i typów klientów! Nie będziesz się nudził i znajdziesz coś w czym jesteś najlepszy! Nie musisz uczyć tych samych poziomów…Mamy wiele lokalizacji i uczymy nie tylko w naszych budynkach, ale też w rozmaitych firmach i budynkach szkół publicznych..
  4. Doskonałe wyposażenie sal – mamy magnetofony, tablice interaktywne i Internet w większości sal – nie musisz opierać się tylko na podręczniku.
  5. Korzystamy z podręczników najlepszych wydawnictw. MASZ WPŁYW NA WYBÓR PODRĘCZNIKA GRUPY – nie musisz polegać na nudnych skryptach i możesz dodawać materiały, które pozwolą Ci pokazać swoje zainteresowania.
  6. Elastyczny grafik – potrzebujemy lektorów na rozmaite godziny i dni pracy .
  7. Potrzebujemy lektorów różnych języków: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański …
  8. Oferujemy różne metody zatrudnienia.
  9. Oferujemy pewność i stabilność pracy.
  10. Docenimy Twój entuzjazm i oferujemy pracę w ciekawym, międzynarodowym zespole.

  • z wykształceniem wyższym (mgr, licencjat, BA) kierunek: anglistyka, germanistyka lub odpowiedni kierunek dla innych języków lub inne kwalifikacje do nauczania języka obcego
  • z doskonałą znajomością języka
  • mile widziane doświadczenie w uczeniu
  • komunikatywnych, kreatywnych, entuzjastycznych,
  • dyspozycyjnych do pracy w Trójmieście lub w wybranej jego części
  • ze znajomością obsługi komputera

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: lektor@ambit.strefa.pl z dopiskiem „Lektor”