Nagrody i wyróżnienia


„European Language Label” – prestiżowa nagroda przyznawana przez Komisję Europejską i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu za upowszechnianie nowatorskich inicjatyw dotyczących nauczania i uczenia się języków, charakteryzujących się oryginalnością i innowacyjnością.

2009, 2014 – Miesięcznik „Forbes” – wyróżnienie zaliczające English Unlimited do grona DIAMENTÓW FORBESA

2012, 2013 – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie EDUinspiracje, organizowanym przez polską Narodową Agencję programu „Uczenie się przez całe życie” (FRSE) pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

2010 – Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty – z dnia 05.08.2010 decyzją nr 9/2010

2010 – wpisanie Warsztatów Grundtviga „Polish in action” do katalogu przykładów dobrych praktyk polskiej Narodowej Agencji

2010 Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut

2008, 2009 – Gazela Biznesu – nagroda przyznawana prężnie działającym i rozwijającym się firmom, które cechują się nieskazitelną reputacją, uczciwością wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

2009 – Certyfikat Przejrzysta Firma – przyznany przez „Dun and Bradstreet”, polski oddział międzynarodowej firmy od lat zajmującej się analizą finansową przedsiębiorstw

2002, 2003, 2004 – Szkoła nr 1 wg Newsweek’a, którego ranking przeprowadzany wśród szkół językowych potwierdził bardzo wysoką jakość nauczania w English Unlimited.

2002 – „Gryf Gospodarczy” – najbardziej ceniona i prestiżowa regionalna nagroda gospodarcza przyznawana przez Sejmik Gospodarczy Województwa Pomorskiego dla najlepszych przedsiębiorstw regionu.

2007 – Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – organizacji wspierającej rozwój rynku usług edukacyjnych oraz propagowanie idei uczenia się przez całe życie. PIFS aktywnie przyczynia się do budowy polskiego społeczeństwa wiedzy.

 

Podziel się
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter