Nagrody i wyróżnienia


„European Language Label” – prestiżowa nagroda przyznawana przez Komisję Europejską i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu za upowszechnianie nowatorskich inicjatyw dotyczących nauczania i uczenia się języków, charakteryzujących się oryginalnością i innowacyjnością.

2009, 2014 – Miesięcznik „Forbes” – wyróżnienie zaliczające English Unlimited do grona DIAMENTÓW FORBESA

2012, 2013 – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie EDUinspiracje, organizowanym przez polską Narodową Agencję programu „Uczenie się przez całe życie” (FRSE) pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

2010 – Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty – z dnia 05.08.2010 decyzją nr 9/2010

2010 – wpisanie Warsztatów Grundtviga „Polish in action” do katalogu przykładów dobrych praktyk polskiej Narodowej Agencji

2010 Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut

2008, 2009 – Gazela Biznesu – nagroda przyznawana prężnie działającym i rozwijającym się firmom, które cechują się nieskazitelną reputacją, uczciwością wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

2009 – Certyfikat Przejrzysta Firma – przyznany przez „Dun and Bradstreet”, polski oddział międzynarodowej firmy od lat zajmującej się analizą finansową przedsiębiorstw

2002, 2003, 2004 – Szkoła nr 1 wg Newsweek’a, którego ranking przeprowadzany wśród szkół językowych potwierdził bardzo wysoką jakość nauczania w English Unlimited.

2002 – „Gryf Gospodarczy” – najbardziej ceniona i prestiżowa regionalna nagroda gospodarcza przyznawana przez Sejmik Gospodarczy Województwa Pomorskiego dla najlepszych przedsiębiorstw regionu.

2007 – Certyfikat Polskiej Izby Firm Szkoleniowych – organizacji wspierającej rozwój rynku usług edukacyjnych oraz propagowanie idei uczenia się przez całe życie. PIFS aktywnie przyczynia się do budowy polskiego społeczeństwa wiedzy.