Szkoła

Szkoła

English Unlimited

Szkoła istnieje już prawie 30 lat, powstała z pasji do uczenia języków obcych w sposób nowoczesny, twórczy i skuteczny według najlepszych wzorów znanych szkół językowych w Wielkiej Brytanii i USA.

Dlaczego English Unlimited to mądry wybór?

  • W ciągu prawie trzech dekad działalności nasze kursy ukończyło prawie 60 tys. słuchaczy.
  • W tym czasie zdobyliśmy liczne nagrody i wyróżnienia podkreślające uznanie dla naszej misji.
  • Nasi nauczyciele – a jest ich wielu – to świetni fachowcy, którzy  bardzo lubią uczyć,  piszą książki do nauki języka i zdobywają dla szkoły nagrody w projektach europejskich. Przygotujemy Cię do sprawdzianu, kolokwium, egzaminu, matury. Z nami wyjazd za granicę nie będzie Ci straszny. W EU podwyższysz też kwalifikacje zawodowe i zaprocentujesz u przyszłych pracodawców.
  • Szkoła jest w stałej współpracy z Kuratorium Oświaty – prowadzimy Centrum Doskonalenia Nauczycieli – oraz z Ministerstwem Edukacji przy projektach ogólnopolskich projektach dla nauczycieli i uczniów. Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty.
  • Nasze placówki są ulokowane w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Redzie, Pruszczu Gdańskim oraz Starogardzie.
  • Prowadzimy indywidualne i grupowe kursy językowe z następujących języków: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, szwedzki, rosyjski.

Jesteś pracodawcą? Przeszkolimy Twoich pracowników z dojazdem do Twojej firmy! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Kursy dla Firm. Zwróć uwagę na naszą bogatą listę referencji!

Wow, dużo tego, co?

To tak w skrócie! Nazwa zobowiązuje, więc nie ograniczamy się. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, wybierz interesujący Cię kurs i zapisz się.