Rekomendacje

Rekomendacje

Pan Mateusz

Jestem bardzo zadowolony z kursów w Szkole Języków Obcych English Unlimited. Każde zajęcia prowadzone są na poziomie dostosowanym do poziomu danej grupy. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z bardzo dużym zaangażowaniem, którzy potrafią dotrzeć do każdego ucznia wykorzystując swoją wiedzę poprzez prowadzenie ciekawych i skutecznych metod nauczania. Obecnie korzystam z zajęć indywidualnych, które w przyszłości przygotują mnie do zdania egzaminu FCE.

 

Pani Kasia

Od ponad 2 lat jestem kursantką szkoły językowej English Unlimited. Zaczynałam od kursu przygotowującego do FCE, a w tej chwili jestem w trakcie przygotowania do egzaminu CAE.
Szkołę English Unlimited cenię przede wszystkim za profesjonalne podejście do kursantów – zajęcia zawsze prowadzone są przez lektorów w ciekawy sposób, a przerabiane tematy poszerzane są o dodatkowe materiały. Umożliwia to niemal bezstresowe podejscie do egzaminów. Na uwagę zasługuje także profesjonalna obsługa klienta – kursy dobierane są niemal na miarę, zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami kursanta.  Moim zdaniem szkoła English Unlimited to elita szkół językowych i mogę ją śmiało polecić każdemu, kto chciałby podszkolić znajomość języków obcych oraz zdać certyfikaty językowe.

 

Rodzice Kacpra

Nasz syn bardzo lubi zajęcia językowe w Państwa szkole. Pomagają mu one zarówno w szkole, gdzie zakwalifikowany został do grupy o wyższym poziomie zaawansowania językowego i świetnie sobie w niej radzi, jak również w życiu codziennym gdzie bardzo swobodnie zarówno w konwersacji jak też i na piśmie posługuje się językiem angielskim. Kacper bardzo lubi Panią prowadzącą zajęcia w jego grupie, mówi, że Pani jest bardzo miła i zaraża wszystkich swoim optymizmem tak bardzo, że po prostu nie można nie lubić tych zajęć. To wszystko jest powodem tego, że Kacper zdecydował się na dodatkowe zajęcia w Państwa szkole, tym razem z j. niemieckiego. Dla nas jako rodziców bardzo duże znaczenie ma również dogodny system płatności i rabatów jaki Państwo oferujecie.

 

Pani Ewa

25 lat temu nasze  dzieci zaczynały naukę angielskiego w EU – dziś skończyły studia, pracują, biegle znają język – są obywatelami Europy i Świata .
Teraz my, ich rodzice, uczymy się, aby móc podróżować i korzystać w pełni z wiedzy podawanej na europejskich i światowych sympozjach.
Reklama tej szkoły to… prawda. Polecamy, rekomendujemy, zachęcamy do nauki w EU!

 

 Pan Wojciech

Miła i fachowa obsługa, zajęcia prowadzone ciekawie, a lektorzy wymagający i skuteczni. Oferta wzbogacona o możliwość bezpłatnych konwersacji co szczególnie polecam.

 

Pani Alicja, mama Julii

Moja córka chodzi obecnie do English Unlimited na kurs przygotowujący do FCE. Dużo się nauczyła, ale najważniejsze, że nauka odbywa się w bardzo fajnej atmosferze. Córka zawsze chętnie leci na zajęcia i jeśli wypadnie jej coś dodatkowego, to zawsze sobie tak układa plan, żeby nie przepadły jej zajęcia w EU. W zeszłym roku szkolnym uczyła się w EU języka hiszpańskiego i również było super!

 

Pani Elżbieta

Od kilku lat z przyjemnością wracam na kursy językowe oferowane przez English Unlimited. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, nauka jest efektywna. Poza tym, szkoła oferuje różnorodną ofertę kursów – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Pani Agnieszka

Skuteczne nauczanie w miłej atmosferze, szczerze polecam! Spokojne, bezstresowe zajęcia i profesjonalne podejście do kursanta. Szczególne ukłony dla Iwonki, która doskonale rozładowuje napięcie i przekazuje wiedzę w bardzo jasny sposób, a dodatkowe materiały pozwalają na jej skuteczne utrwalenie. Uczęszczam na zajęcia z prawdziwą przyjemnością 😉

 

Pani Marzena

Uczęszczam do Szkoły English Unlimited już czwarty rok i jestem bardzo zadowolona – szkoła oferuje  zajęcia w grupach odpowiednio dobranych do poziomu językowego uczniów. Lektorka bardzo przystępnie tłumaczy nowe zagadnienia, realizując materiał oparty na bardzo ciekawych podręcznikach, rozwijających nie tylko umiejętności językowe, ale także wiedzę ogólną uczestników kursu. Opłaty za kurs można wpłacać w dogodnych ratach. Administracja szkoły pracuje wzorowo. Bardzo polecam Szkołę English Unlimited.

 

Pan Włodzimierz

Relacje uczeń – nauczyciel nie są takie sztywne jak w innych szkołach językowych. Atmosfera lekcji jest naprawdę przyjacielska i bezstresowa. To praktycznie uczeń decyduje, czego chce się uczyć. Lektorzy to profesjonaliści w każdym calu, zarówno pod względem językowym, jak i pedagogicznym. Należy wspomnieć o bardzo miłej i kulturalnej obsłudze, zarówno telefonicznej jak i na miejscu w siedzibie firmy. Polecam wszystkim zmęczonym „książkowymi” metodami oraz tym, co się obawiają, że nie dadzą rady.