Test kwalifikacyjny

Test kwalifikacyjny

Rozwiąż

Test angielski

Rozwiąż

Test niemiecki

Test – język angielski

Do Państwa dyspozycji oddajemy test sprawdzający Państwa umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego. Na rozwiązanie każdego testu przewidzieliśmy 45 min., jednakże po rozwiązaniu wszystkich zadań możecie Państwo zakończyć test przed upływem czasu. Informujemy, że wynik, który Państwo uzyskacie, czyli oznaczenie poziomu językowego, oparty jest na międzynarodowej skali poziomów. Opis biegłości językowej według Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (ESOKJ) pomoże Państwu w określeniu znajomości języka i poznaniu swoich umiejętności językowych zdobytych do tej pory.

Do rozwiązania testu będą potrzebne działające głośniki lub słuchawki.

Zobacz też piramidę językową

Odpowiedzi będą przesłane do wybranego przez Państwa oddziału, po czym nasz pracownik skontaktuje się w celu przekazania informacji, na jakim Państwo są poziomie.

 

Test – język niemiecki

Do Państwa dyspozycji oddajemy test sprawdzający Państwa umiejętności językowe w zakresie języka niemieckiego. Na rozwiązanie każdego testu przewidzieliśmy 45 min., jednakże po rozwiązaniu wszystkich zadań możecie Państwo zakończyć test przed upływem czasu. Informujemy, że wynik, który Państwo uzyskacie, czyli oznaczenie poziomu językowego, oparty jest na międzynarodowej skali poziomów. Opis biegłości językowej według Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego (ESOKJ) pomoże Państwu w określeniu znajomości języka i poznaniu swoich umiejętności językowych zdobytych do tej pory.

Zobacz też piramidę językową

Odpowiedzi będą przesłane do wybranego przez Państwa oddziału, po czym nasz pracownik skontaktuje się w celu przekazania informacji, na jakim Państwo są poziomie, oraz umówienia się na rozmowę z lektorem, która zweryfikuje wynik testu.

 

W sprawie testów z innych języków prosimy o kontakt z naszym biurem.